background

SIK SORULAN SORULAR

Kurumsal hizmetleriniz nelerdir?

Kurumsal firmalar için Ürün Pazar Analizi ve Mağaza Yönetimi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmet detaylarına ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kimlere hizmet veriyorsunuz?

Tüm sektörlerdeki üretici ve/veya tedarikçi konumundaki kurumsal firmalara hizmet veriyoruz.

Ürettiğim ürünlerden hangilerini Amazon’da satmalıyım?

Ürün Pazar Analizi hizmetimiz kapsamında ürün kataloğunuzda yer alan ürünlerin pazaryeri analizlerini gerçekleştirerek, hangi ürünler ile piyasaya giriş yapmanın daha karlı ve sürdürülebilir olduğunu tespit ediyoruz.

Mevcut bir kataloğu bulunmayan girişimci veya yatırımcılara satış yapacakları ürünü bulma gibi bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Komisyon oranlarınız nedir?

Ürün Pazar Analizi ve Mağaza Yönetimi hizmet bedellerinde sabit ücretlendirme yapılmakta, satış üzerinden herhangi bir komisyon veya yüzdesel pay talep edilmemektedir.

Mevcut mağazamı yönetir misiniz?

Elbette. Mağaza Yönetimi Hizmetimiz yeni satışa başlayacak firmalar kadar halihazırda e-ticaret mağazası olan ve satış yapan firmaları da kapsamaktadır.

Mağaza Yönetimi Hizmetimiz kapsamında konusunda uzman ekibimiz ile mağazanızın uçtan uca tüm operasyonel ihtiyaçları karşılanmaktadır.

İlk sevkiyatımızda ne kadar ürün yer almalı?

Ürün Pazar Analizi raporu bu sorunun cevabı ile birlikte, kaça satmalısınız, ne kadar satacaksınız, ne kadar kazanacaksınız gibi sorularınıza da yanıt bulmak amacı ile hazırlanmaktadır.

Ürün pazar analizini nasıl paylaşıyorsunuz?

Ürün Pazar Analiz Raporunu oluşturulduktan sonra pdf formatında paylaşıyoruz.

50 ila 70 sayfalık bir çıktıdan oluşan raporu incelemenizin ardından, uzmanlarımızın sunumu ve sorularınızın cevaplandırılması bölümlerinden oluşan iki saatlik bir online konferans gerçekleştiriyoruz.

Lansman süreci nedir?

Ürününüz ne kadar kaliteli ve/veya uygun fiyatlı olursa olsun, Amazon arama sonuçlarında ilk sayfada yer almayan ürünler tüketiciler tarafından görülmez ve satış kaydetmezler.

Mağaza Yönetimi Hizmetimizin alt başlıklarından birisi olan lansman süreci, satışa yeni başlayan ürününüzün arama sonuçlarında sıralama elde edebilmesi ve tüketicilere ulaşması için gerçekleştirilen promosyon ve reklam süreçlerine verilen isimdir.

Mevcut Amazon mağazamızda satışını yaptığımız ürünlerimizin satışını artırmak istiyor, sadece Mağaza Yönetimi Hizmeti almak istiyoruz. Analiz yaptırmasak olmaz mı?

Satışını artırmak istediğiniz ürünlerinize ilişkin tüm veriler ve yapılması gerekenler yine Ürün Pazar Analizi Raporu ile sağlanacak bilgilere göre düzenlenmektedir.

Bireysel girişimcilere hizmet veriyor musunuz?

Bireysel girişimci veya yatırımcılara yönelik bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Size e-posta gönderdim ancak neden cevap alamadım?

Maalesef yalnızca şirket uzantılı e-posta adreslerinden gelen iletişim taleplerine yanıt verilebilmektedir. Kurumsal e-posta adresiniz üzerinden göndereceğiniz iletiler en kısa sürede yanıtlanacaktır.

Amazon mağaza açılışı ile ilgili sorun yaşıyoruz, bu konuda hizmetiniz var mı?

Mağaza açılışına ve askıya alınma (suspension) durumlarına yönelik herhangi bir hizmetimiz bulunmamaktadır.